google reklam danışmanlığı rakip analizi
keyword icon

Anahtar Kelime Araştırması

Ürün ve hizmetlerinizi kullanıcılarınızın bulması için gerekli kelimeler.

optimizasyon google reklamları
monitor icon

Rakip Analizi

Sizin sektörünüzde reklam veren firmalar hakkında incelemeler.

anahtar kelime araştırması
optimization icon

Optimizasyon

Google reklamlarında optimizasyon bütçeniz için önem taşır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Google Reklam Danışmanlığı

Günümüzde Google ADS hizmetinden faydalanmak ,marka bilinilirliğini sağlamak ve satış yapabilmek adına elzemdir. Bu hizmetin doğru kullanımı ,bütçeniz doğrultusunda tam performans almak adına son derece önemlidir. Bu noktada Google reklam danışmanlığı hizmetimizi incelemeniz faydalı olacaktır.

Bu noktada sizlerin marka bilinirliğini arttırmak , satış politası oluşturmak adına size sağladığımız hizmetlerden faydalanarak hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Hedefleriniz doğrultusunda verimli sonuçlar alabilmemiz için bazı kilit noktalar vardır. Bu kilit noktalar konusunda size sağlayacağımız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerin her birinin ayrı ayrı araştırılması,
  • Belirli programlar kullanarak takibinin yapılması,
  • Doğru analiz ederek sonuçları sağlıklı yorumlayabilmek ve optimize edebilmek,
  • Hedef kitle tespitinin doğru yapılabilmesi,
  • Bütçenizi en verimli olacak şekilde kullanabilmek, düzenli olarak yeni anahtar kelime araştırılması,
  • Reklam modellerinin oluşturulması,

Google ADS kullanımından bütçe- fayda sağlamak açısından oldukça önemlidir. İşte bu noktada bizler tecrübemiz ve alanımızdaki uzmanlığımız ile birlikte sizlerin yanındayız. Google reklam danışmanlık hizmetimiz ile birlikte amacınız doğrultusunda bütçe-fayda açısından sizlere en iyi hizmeti vereceğimizi söyleyebiliriz.Size sağlayacağımız faydaları bu şekilde sıralayabiliriz:

1- Google reklam danışmanlık hizmetimiz ile birlikte bütçenize en uygun şekilde sitenizin trafiğini arttırıyoruz. Bunun sonucunda markanızın bilinirliğini arttırarak müşterilerinin satın alma kararını sizin adınıza olumlu yönde kullanmasını sağlıyoruz.

2-Düzenli ölçümlemeler sonucunda satışlarınız takibi ve bu satışı etkileyen faktörlerin tespitini yaparak durum değerlendirmesi hizmeti sağlıyoruz.

3- Sektörünüzle ilgili araştırmalar yaparak hedef kitle analizinini doğru şekilde tespit ediyoruz.Bunun sonucunda potansiyel müşterilerinize en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

4- Satış stratejinizi belirleme konusunda hizmet sağlıyoruz.

5- Satışınızı arttırmaya yönelik kampanya düzenlemeleri.

6- Hazırlamış olduğumuz doğru reklam stratejileri ile sitenize giren müşterlerinizden olumlu geribildirim almanızı sağlıyoruz. Uygulamış olduğumuz reklamları düzenli olarak optimize ederek hedef kitleye daha iyi şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

google reklam danışmanlığı
Reklam yönetiminde profesyonel desteğe ihtiyacınız var.

Neden Google Reklam Danışmanlığı Almalıyım?

Bilindiği üzere Google reklamı dünyanın en güçlü erişim ağına sahip ücretli reklam platformudur. Google reklam platformunun hizmeti ile birlikte kendi markanızın, sitenizin tanıtımını sağlayabilirsiniz. Tabii bu hizmetten en iyi performansı sağlamak için belirli kriterler ve kilit noktalar vardır. Bu noktalar öncelikli olarak şunlardır:

Reklam amacının belirlenmesi,

Bütçe belirlenmesi,

anahtar kelime analizi ve kullanımı,

olumsuz anahtar kelime kullanmaktan kaçınmak,

hedef kitle seçimi,

sitenizin görüntülenme trafiği takibiyle birlikte bu görüntülenme sonucunda elde ettiğiniz geribildirimleri doğru değerlendirme ve durum değerlendirmesi yapabilmek.

Bu saydıklarım sürdürülebilirlik açısından en elzem maddelerdir. Çalıştığınız sektörde kalıcı olabilmek adına kilit noktalar mevcuttur.Bu noktaların başında Google reklam çalışma sistemini çok iyi anlamak ve yorumlayabilmek gelir.

Eğer doğru anlayıp yorumlayabilirseniz yüksek trafik sağlayarak daha fazla potansiyel müşteriye erişmeniz kaçınılmazdır. Bu elde ettiğiniz trafik sayesinde marka bilinilirliğini arttırarak potansiyel müşterilerin satın alma ihtimalini arttırır. Buna somut olarak yapılan araştırmalar sonucunda tüketicilerin yüzde 90'ı reklamların satın alma kararlarını etkilediğini söylemektedir.

Bu sonuçlardan yola çıkarak Google ADS kullanımının ne kadar önemli rol oynadığını söylemek pek güç olmaz. Bu nedenle, Google ADS hizmetini stratejinize dahil etmek, geride kalmamanızın önemli yollarından biridir diyebiliriz.

Bununla birlikte marka bilinilirliğinizi arttırarak daha fazla potansiyel müşteriye de ulaşmış olursunuz. Yine bunun sonucunda satışlarınızı da arttırabilirsiniz. Google ADS hizmetini tam potansiyeliyle kullanmak istiyorsanız, kesinlikle bir Google reklam danışmanlığı düşünebilirsiniz. Profesyonel danışman hizmetlerinden faydalanmadan bu tüm süreç çok daha fazla zaman alıcı, maliyetli ve kuşkusuz hatalara müsait hale gelebilir.

Google reklam danışmanlığı birazdan sayacağım maddeleri yaparak kampanyanızın iyileştirilmesini sağlayabilir:

Reklamlarınızın hedeflediğiniz kitleye ulaşması adına daha küçük hedefli reklam grupları etrafında bölümlere ayırır. Güncel olacak anahtar kelimelerinin erişim miktarlarını kontrol ederek reklamlarınızı optimize eder. Potansiyel müşterilerinize daha iyi deneyim yaşatmak adına sitenize düzenli olarak içerikler ekler. Sonuç olarak,sitenizin güncel olarak kalitesini iyileştirmek google ads hizmetinden faydalandığınız kampanyanızın karlılığını olumlu yönde etkileyerek daha fazla müşteriye ulaştırır.

Özet:

Kısaca özetleyecek olursak, Google reklam danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak bütçenizin doğru kullanımını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte potansiyel müşterilerinize daha fazla ulaşabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.