Arama motorları için değil de kullanıcı deneyimi için yaptığımız optimizasyonun adına SEO hizmeti adı veriyoruz.

SEO uyumlu içerikler ile arama motorları (Google, Yandex, Bing) algoritmasına uygun şekilde kullanıcı odaklı optimizasyon yaparak işletmenizi yukarılara taşımayı hedefliyoruz .

SEO içeriği oluştururken işletmenizin bulunduğu sektörle alakalı araştırma yaparak sektörünüzde en çok kullanılan anahtar kelimelerin tespitini sağlıyoruz. Bu tespit bağlamında potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Anahtar kelimelerin içerik içerisindeki optimizasyonunu sağlayarak doğru iletişimi hedefliyoruz. Sitenizin içeriklerini düzenleyerek müşterilerinin kolayca erişmesini ve akılda kalmasını sağlıyoruz.

İçeriklerinizi çeşitli dış bağlantılar ve sosyal medya ile destekleyerek işletmenizi öne çıkarıyoruz.

Google reklam danışmanlığı hizmetimiz sayesinde, Google’a işletme sinyallerimizi doğru şekilde ulaştırıyoruz. Bu sayede reklam destekli SEO hizmeti de içeriklerimize katkı sağlıyor.

SEO Hizmeti Tahmin Ettiğiniz Gibi Olmayabilir

Bu hizmeti açıklarken, yaptığımız tüm işleri ve kullandığımız tüm programları tek tek tanıtmamızın ekstra bir avantaj sağlamayacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda biri size yaptığı hizmeti çok fazla anlatıyorsa o hizmetten uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Biz daha çok yaptığımız çalışmalarla bize ulaşıp, o şekilde bizi tercih etmenizi isteriz. İşlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ek olarak bu hizmetin yüksek performans göstermesini isteyenlere ufak bir tavsiyemiz var. Google reklamları, sosyal medya ve siteyi başka kişiler yönettiğinde verimlilik düşebilir. Bunu mutlaka göz önünde bulundurun. Tam hizmet seçeneği, ekip olarak eş zamanlı ilerlenmesi konusunda size fayda sağlayacaktır.

Her işin profesyoneli farklı olabileceği gibi, hepsini birden yapabileceğini söyleyen kişilere karşı dikkatli olun. Biz yapabileceğimiz kadar iş alıp, yapabileceğimizden fazlası için size söz veremeyiz. Ek olarak size hizmet veren kişilerin gönderdiği raporları PDF olarak inceleyip, kontrolünü sağlamanızı öneririz. Yönetilen mail hesaplarına erişimi mutlaka isteyeniz.

Günümüzde sahte raporlar, yapıldı denilip yapılmayan işlemler çok fazla. Bu tarz insanlara karşı önleminizi almak ve bütçenizi korumak en doğal hakkınızdır.

Özetle

Sonuç olarak bu hizmetlere ihtiyacınız sürekli ise, eğitimini almak size daha fazla katkı sağlayacaktır. Eğitim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Instagram’da Takip Edin!